• Profil Kierowcy Zawodowego (PKZ) w Portalu OSK

  W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie elektronicznego prowadzenia szkoleń kierowców zawodowych informujemy, że na początku kwietnia zostanie uruchomiona taka funkcjonalność w Portalu OSK. Każda szkoła, która będzie chciała prowadzić szkolenia kierowców zawodowych w naszym systemie będzie musiała wykonać następujące kroki:.

  1. Uzyskać dane do integracji od nadzorującego Wojewody(dane są rozsyłane mailowo lub przekazywane papierowo przez Wojewodów).

  2. Wprowadzić dane do integracji w Portalu OSK (Dane OS -> Dane podstawowe -> Dane dodatkowe).

  3. Podpisać umowę OSKZ w Portalu OSK. Po 15 marca br. zostanie zamieszczona przez nas informacja na stronie głównej w sekcji wiadomości o tym, że umowy można już wygenerować wraz z instrukcją jak to zrobić.

  Po wykonaniu powyższych kroków zostanie odblokowany dostęp do zakładki Kierowcy Zawodowi, która umożliwi pobieranie PKZ (Profil Kierowcy Zawodowego) oraz prowadzenie szkoleń.

  Jeśli chcesz szkolić kierowców zawodowych. Pobierz instrukcje PKZ

 • Aplikacja Mobilna dla Instruktorów

  POSK Mobile

  W odpowiedzi na prośby naszych Klientów udostępniliśmy mobilną wersję Portalu OSK dla użytkowników systemu Android lub iOS. Aplikacja umożliwia instruktorom bardzo wygodne zarządzanie harmonogramem zajęć na smartfonach i tabletach, oraz pozwala na dostęp do danych kursów i kursantów szkolących się w Państwa OSK. Bezpłatną aplikację POSK Mobile można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, za pomocą odnośnika umieszczonego na dole strony.
  anroid iOS
 • Elektroniczna komunikacja ze starostą

  Możliwość elektronicznego przesyłania danych do właściwego starosty bez konieczności poświęcania czasu na dojazdy. W tym czasie możesz zajmować się szkoleniem kursantów, a niezbędne informacje prześlesz przy pomocy naszej aplikacji - Portal OSK.
 • Profesjonalne przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego.

  Z wykorzystaniem naszego oprogramowania przeszkolisz kursantów w aplikacji o największej i najaktualniejszej bazie pytań egzaminacyjnych.
 • Prowadzenie Ośrodka Szkolenia Kierowców.

  Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł skoncentrować się wyłącznie na szkoleniu kursantów. Obsługą i pilnowaniem ważnych dat, t.j. badanie techniczne pojazdu, ubezpieczenie, przeglądy zajmie się aplikacja Portal OSK.
 • Dlaczego Portal OSK?

  Program Portal OSK pozwala na prowadzenie ośrodka w sposób zgodny z prawem, a przede wszystkim łatwy i przejrzysty. Dzięki niemu można w zaledwie kilka sekund wyszukać wszelkie ważne informacje dotyczące kursantów, pracowników czy też pojazdów dostępnych w ośrodku szkolenia kierowców. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie jest w pełni zgodne z przepisami prawnymi i zapewnia dużo swobody na wszystkich poziomach zarządzania i prowadzenia Ośrodka Szkolenia Kierowców.
 • Testy na prawo jazdy online!

  Portal OSK to jedyne miejsce, gdzie kursanci znajdą pełną bazę pytań egzaminacyjnych i mogą rozwiązywać testy na prawo jazdy w identycznym środowisku, jak podczas egzaminu wewnętrznego i państwowego. Dzięki naszemu rozwiązaniu, osoby przystępujące do egzaminu na prawo jazdy zwielokrotniają swoje szanse na zaliczenie poprzez możliwość rozwiązywania dowolnej ilości testów z pytaniami egzaminacyjnymi, oraz uczą się biegłej obsługi aplikacji egzaminacyjnej.